Değerli Müşterilerimiz,

2001 yılında Robotik Devre Elektronik & Robot Market : Murat Varol adıyla temeli oluşturduğumuz firmamız, elektronik kompenant temini ve satışı hizmetiyle başladığı faaliyetlerine robotik malzeme ve ekipmanlarıda eklemiştir.

Hizmet sektöründe kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin artık bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu güne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerde kalite bilincini ilke edinerek, personel hizmet anlayışı ile ülkemizin örnek şirketlerinden biri olmayı hedeflemekteyiz. Robotik Devre Elektronik & Robot Market  “Öncü ve Örnek” olmayı amaç edinmiş amatör ruhlu profesyonellerin toplandığı bir şirkettir. Kısa geçmişimiz içine faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde özlenen konumu yakalamış durumdayız.

Mükemmel hizmetin, işinde uzman bir kadronun uyum içersinde çalışmasının bir sonucu olduğunun bilincinde olarak ve bu bilinçle oluşturduğumuz hedef, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi, isteklerinizi zamanında karşılamayı kendimize ilke edindik.

Robotik Devre Elektronik & Robot Market hizmetlerine robotikdevre.com ile yeni bir soluk, yeni bir atılım, yeni bir güç olarak devam edecektir.

 

× Yardım için buradayız ?